tenisPřidat do mých lig
lyžováníPřidat do mých lig
Muži: 1. Wolny (Pol.) 261,2 b. (123,5+126,5 m), 2. Hörl (Rak.) 260,8 (130,5+125), 3. Kubacki (Pol.) 257,7 (122,5+127), ...35. Kožíšek 98,3 (112,5), 39. Polášek (oba ČR) 93,0 (110).
Ženy: 1. Bogatajová (Slovin.) 227,9 b. (126,5+126,5), 2. Takanašiová 225,6 (121,5+126,5), 3. Marujamaová (obě Jap.) 212,8 (120+121,5), ...35. Ulrichová (ČR) 38,9 (82).
motorismusPřidat do mých lig
1. Verstappen (Niz./Red Bull) 25:38,426, 2. Hamilton (Brit./Mercedes) -1,430, 3. Bottas (Fin./Mercedes) -7,502, 4. Leclerc (Mon./Ferrari) -11,278, 5. Norris (Brit./McLaren) -24,111, 6. Ricciardo (Austr./McLaren) -30,959, 7. Alonso (Šp./Alpine) -43,527, 8. Vettel (Něm./Aston Martin) -44,439, 9. Russell (Brit./Williams) -46,652, 10. Ocon (Fr./Alpine) -47,395.
Průběžné pořadí MS: 1. Verstappen 185 b., 2. Hamilton 152, 3. Pérez 104, 4. Norris 101, 5. Bottas 93, 6. Leclerc 62.
Pohár konstruktérů: 1. Red Bull 289, 2. Mercedes 245, 3. McLaren 141, 4. Ferrari 122, 5. AlphaTauri 48, 6. Aston Martin 44, 7. Alpine 32, 8. Alfa Romeo 2.
Po 2. etapě: 1. Rovanperä, Halttunen (Fin./Toyota Yaris) 2:17:46,8, 2. Breen, Nagle (Ir./Hyundai i20) -50,7, 3. Neuville, Wydaeghe (Belg./Hyundai i20) -1:20,9, 4. Ogier, Ingrassia (Fr./Toyota Yaris) -1:38,8, 5. Evans, Scott (Brit./Toyota Yaris) -2:02,2, 6. Suninen, Markkula (Fin./Ford Fiesta) -6:14,3.
Odloženo kvůli silnému dešti
cyklistikaPřidat do mých lig
1. Van Aert (Belg./Jumbo-Visma) 35:53, 2. Asgreen (Dán./Deceuninck-Quick Step) -21, 3. Vingegaard (Dán./Jumbo-Visma) -32, 4. Küng (Švýc./Groupama-FDJ) -38, 5. Bissegger (Švýc./EF Education-Nippo) -44, 6. Cattaneo (It./Deceuninck-Quick Step) -49, 7. Bjerg (Dán./SAE Team Emirates) -52, 8. Pogačar (Slovin./SAE Team Emirates) -57, 9. Cort (Dán./EF Education-Nippo) -1:00, 10. Van Baarle (Niz./Ineos Grenadiers) -1:21, ...115. Vakoč (ČR/Alpecin-Fenix) -5:15.
Průběžné pořadí: 1. Pogačar 80:16:59, 2. Vingegaard -5:20, 3. Carapaz (Ekv./Ineos Grenadiers) -7:03, 4. O’Connor (Austr./AG2R-Citroën) -10:02, 5. Kelderman (Niz./Bora-hansgrohe) -10:13, 6. Mas (Šp./Movistar) -11:43, 7. Lucenko (Kaz./Astana) -12:23, 8. G. Martin (Fr./Cofidis) -15:33, 9. Bilbao (Šp./Bahrajn Victorious) -16:04, 10. Urán (Kol./EF Education-Nippo) -18:34, ...118.Vakoč -3:47:37.
Konečné pořadí po čtyřech etapách: 1. Lunder (Nor.) 14:29:54, 2. Nolde (Něm.) -7, 3. Petr Kelemen -14, ...5. T. Bárta -27, 18. Babor (všichni ČR) -3:24.
183,5 km: 1. A. Ťoupalík (Elkov Kasper) 4:28:28, 2. Turek (Felbermayr Simplon Wels) -6, 3. Camrda (Topforex ATT Investments) -14, 4. Per (Slovin.) -26, 5. Otruba (Elkov Kasper) -29, 6. Murias (Pol.) -31.
baseballPřidat do mých lig
Finále:
Parma - Bonn 6:4
O 3. místo:
Fortitudo (It.) - Neptunus (Niz.) 11:9
Par 70 - po 3. kole: 1. Oosthuizen (JAR) 198 (64+65+69), 2. Morikawa 199 (67+64+68), 3. Spieth 201 (65+67+69), 4. Scheffler (všichni USA) 202 (67+66+69), Cooners (Kan.) 202 (68+68+66), 6. Rahm (Šp.) 203 (71+64+68), Hughes (Kan.) 203 (66+69+68), Frittelli (JAR) 203 (66+67+70).
dostihyPřidat do mých lig
Cena tříletých klisen, rovinový dostih (2 200 m, dotace 150 000 korun): 1. Dakota (ž. Hrouda, tr. Török, stáj DS Pegas), 2. Solemeena, 3. Lady In Pink. Čas: 2:22,27. Výrok: jistě 1/2 - 2 1/4 - 1.
Simsonova cena, rovinový dostih (1 200 m, dvouletí koně, 100 000 korun): 1. Red Coral (ž. Verner, tr. Tůma, stáj Dr. Charvát), 2. Porcinella, 3. Shabana. Čas: 1:13,08. Výrok: jistě 1 3/4 - kr. hlava - 1/2.
Další dostihy:
I. Captain Luka (ž. Zatloukal) - Corston - Bostonshamal,
III. Coltyn (ž. Palík) - Seasony - Rabbit Breath,
IV. Fabrijan Erste (ž. Koplík) - Big Ben - Valmont Ohne,
V. Wolverine (ž. Andrésová) - Airuschka - Nuteki,
VI. Mike Majk (am. Mokrošová) - Saigon Icon - Jan Messi,
VIII. White Ghost (ž. Chaloupka) - Determis - Matey,
IX. Shedir (ž. Verner) - Kingston Lilly - Culihrach.